מחפשים דרך להגיע ממקום למקום? הסעה מדלת הבית עד למחוז חפציכם זו התשובה

0
54
הסעה לשדה תעופה בן גוריון
קרדיט: Pixabay

נמל התעופה בן גוריון פועל 24 שעות ביממה, במשך כל השבוע וכל השנה- מלבד יום אחד, יום כיפור. כתוצאה מכך, ישנן טיסות אשר יוצאות או נוחתות בסוף השבוע, כאשר אין תחבורה ציבורית פעילה. לכן הפתרון האפשרי הוא מוניות לנתב"ג או מנתב"ג המתאימות לאלו אשר טסים לחו"ל לחופשה, לאסוף קרובי משפחה או כאלו שהגיעו מחו"ל ולא יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית שלא פועלת בזמנים מסוימים ולעיתים גם לא מגיעה אל מקומות מסוימים.

מישל מוניות והסעות הצפון היא חברה הסעות המספקת שירותים מיוחדים כמו מונית לשדה תעופה, שירותי מוניות בין עירונית או הזמנת מוניות מראש. החברה מספקת שירות אדיב, מקצועי ונהגיה זמינים לכל בקשה.

מדלת הבית ועד שדה התעופה

טיסה לחול היא תמיד מהנה. האפשרות לצאת משגרת היום יום, לנסוע לראות תרבויות אחרות ומקומות אחרים, להתפנק בבית מלון ולאכול מאכלים ממקומות שונים בעולם. כדי להגיע אל הטיול, התחנה הראשונה היא שדה התעופה בן גוריון- ממנו הטיסה ממריאה והטיול מתחיל. כיום הדרך לנמל התעופה בן גוריון, במיוחד ממקומות מרוחקים דורשת נסיעה ברכבת, אשר יכולה להיות מסובכת כיון והנוסעים מגיעים עם מזוודות. בנוסף, הרכבת אינה לוקחת את הנוסע מפתח הבית ועליו לנסוע אל הרכבת על מנת שזו תיקח אותו אל נמל התעופה. לכן, כדאי להיעזר בשירותי הסעה לשדה תעופה בן גוריון אשר מאפשרים נסיעה נעימה יחד עם המזוודות מפתח הבית ועד לשדה עצמו. בנוסף,  כאשר מדובר בטיול של קבוצה, הסעה לשדה תעופה בן גוריון תוכל לאסוף את כולם וכך להתחיל את הטיול יחדיו.

לנוע באופן שווה

בארץ ישנם לא מעט אנשים בעלי מוגבלות פיזית, אשר מקשה עליהם להתנייד באופן חופשי ממקום למקום. התחבורה הציבורית בארץ אמנם נגישה בחלקה לבעלי מוגבלות פיזית כמו כאלו המתניידים בכיסא גלגלים, אך איכותה ותדירותה אינה ברמה גבוהה. כמו כן, התחבורה הציבורית אינה פועלת בשבת ולעיתים אינה מגיעה בצורה ישירה לכל מקום אם בכלל. עבור אנשים רבים, ישנה אפשרות לנסיעה במונית או ברכב פרטי כך שהבעיה נפתרת- אך עבור אותם בעלי מוגבלות פיזית האפשרות אינה מתאימה. לכן, קיימות בארץ הסעות לנכים, אשר ניתן להשתמש בהם לצורך של נסיעה פרטית או בזמנים בהם התחבורה הציבורית אינה אפשרית.

מישל מוניות והסעות הצפון היא חברה הסעות המספקת שירותים מיוחדים כמו מונית לשדה תעופה, שירותי מוניות בין עירונית או הזמנת מוניות מראש. החברה מספקת שירות אדיב, מקצועי ונהגיה זמינים לכל בקשה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here