נוחיות מקסימלית

0
43
שטיח מקיר לקיר
קרדיט: stru.co.il

שטיח מקיר לקיר הינו שטיח אשר נוכל להשים בכל חלל שנרצה בין אם זה בחדרי השינה, בסלון או בכל מקום אחר כמו כן הדבר הינו נפוץ בחדרי אוכל במלונות, במסדרונות של חדרי אוכל וכן גם בבתים. לשטיח מקיר לקיר יתרונות רבים שכן הוא מאוד נוח וקל לתחזוקה, שכן אי אפשר לשטוף אותו ועל כן אנחנו רק שואבים אותו, בנוסף עיצובו של השטיח הינו נוח ומקסים ומאפשר חמימות ונעימות בכל חלל אשר נבחר לשים אותו. בנוסף יש לבחור בסוג שטיח איכותי במיוחד אשר ישמר לנו לאורך זמן ואשר יהיה לנו נעים לדרוך עליו, לשם כך תחשוב שנתייעץ עם חברה אשר מתמחה בתחום ואשר יודעת לעשות שטיחים מקיר לקיר ברמה הגבוהה ביותר והאיכותית ביותר, בשביל כך תוכלו לפנות לשטיחי ש.ט.ר אשר הינה חברה אשר משווקת שטיחים איכותיים, פרקטים באיכות גבוהה, טפטים, ועוד כל אלו יבוצעו תחת מקצועיות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר, וכן גם תוך ניסיון של מעל ל30 שנה בתחום. בחברה ישנו מגוון עשיר ורחב של כלל המוצרים וכן גם הקפה על המוצרים האיכותיים ביותר ועל צוות מקצועי מיומן אשר יתקין ויספק לכם כל מוצר באהבה רבה.

משטח מיוחד ונוח

שטיח לבד הינו שטיח ייחודי וקסום שכן אחד היתרונות הבולטים שלו זה עצם זה שהוא חסין לאש דבר אשר הופך אותו לשימושי מאוד בקרב מוסדות בשל הבטיחות הגבוהה שהוא מעניק. כמו כן השימוש העיקרי בשטיח לבד זה בבמות, רצפות, מסלולי תצוגה, גנים ועוד. בנוסף התקנתו של השטיח הינה פשוטה ונוחה וכן מדביקים אותו לרצפה, אין צורך לדאוג לכך שהרצפה תיהרס שכן התקנה השטיח מתבצעת על ידי מומחים שיודעים לבצע הדבקה זו באופן מקצועי  וללא תקלות. חשוב לשמור על השטיח מכוסה בניילון שכן לשמור עליו נקי וללא אבק.

כי איכות היא לא מילה גסה

פרקט spc הינו אחד מסוגי הפרקטים הנפוצים ביותר בתחום הפרקטים וזאת בשל המראה היוקרתי שלו, האיכות המדהימה שלו וכן אופן הטיפול הנוח שלו, והעיצוב אשר מתאים לכל מקום. בנוסף לפרקט זה יתרונות רבים כמו למשל שאין חשש לגרור דברים על הפרק מחשש שהוא ייהרס, יתרון נוסף הוא חשש מהתנפחות שכן בפרקט זה חשש זה לא קיים שכן הפרקט הינו מצופה פולימר שמגן עליו ומונע חדירה של נוזלים לפרקט. לשם כך תוכלו לפנות לחברת שטיחי ש.ט.ר אשר הינה בעלת ניסיון של 30 שנים בתחום הפרקטים, שטיחים מקיר לקיר, יריעות, רצועות, אריחים, ונגד החלקה. כל מוצרי החברה מסופקים ברמה הגבוהה ביותר והאיכות הגבוהה ביותר תוך הקפדה על תודעת שירות מדהימה וכן בהספקה מהירה לבית הלקוח. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6294051 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here