בוצר בלוק

0
150
Credit: Pixabay.com

ידוע כי עולם העיצוב לא מפסיק להתחדש. אחד מהטרנדים שתפסו חזק מאוד את עיני המעצבים בשנים האחרונות, הוא בוצ'ר בלוק. עד לפני מספר שנים, כולנו היינו רגילים לשיש הרגיל שהיה לנו במטבח, אך עם השנים התפתחה לה אופנה חדש, שהספיקה להופיע בלא מעט בתים. מדובר במשטח עץ המשמש כמשטח עבודה. בעשור האחרון השתלב הבוצ'ר בלוק כפריט עיצובי במסעדות שונות ובמטבחים פרטיים, ולא רק במטבח. מדובר בפלטת עץ מלא העשויה בשיטה מיוחדת המעניקה לה מאפיינים מיוחדים. השיטה היא הדבקת מספר לוחות עץ דקים בשיטה מיוחדת עד להיווצרות פלטה חזקה ומאסיבית הנוחה מאוד לעבודה. רבים בוחרים להכניסו לבית מאחר והפך לפרטי יוקרתי עיצובי ובעל דרישה. הוא חזק, עמיד שורד את כל מכות הסכינים והסירים ומשדר מראה יוקרתי ייחודי. בחברת מזונית, תוכלו להשיג אותו בצורת לוחות עץ עשויים פסי עץ גושני המחוברים בשיטת חיבור אצבע -FINGER JOINT.

 

בוצ'ר בלוק גם לדקורציה

יש כאלה המעדיפים להשתמש בפלטות בוצ'ר בלוק גם לשימושים אחרים. ידוע כי משטח עץ מלא המונח על רהיט יעניק גוון אחר לחלל בו הוא נמצא והוא יתרום לחמימות, יוקרה ואלגנטיות של המקום. ניתן לשלב אותו בשולחנות, באיים במטבח, כמדף, כמדרגות וכפי שצוין גם במטבח כתחליף לשיש. כל פלטת עץ כזו, בעל תכונות שונות, והכל בהתאם לסוג העץ ממנו היא מופקת. קיים מגוון רחב של בוצ'ר בלוק ולכל אחד מהם תכונות שונות כמו צבע שונה, איכות וחוזק ועמידות. אם חשבתם לרגע שלמשטח עץ דרושה תחזוקה מיוחדת, אז תחשבו שוב. מדובר במוצר שלא תזדקקו לניקיון ותחזוקה מיוחדת, הוא לא רגיש לחום, ועוד.

 

משטחים איכותיים רק אצל המומחים בתחום

פלטות בוצ'ר בלוק, מומלץ לקנות רק אצל המומחים בתחום, שידעו לייעץ לכם כיצד לשלב את הפלטות בצורה הטובה ביותר בחלל בו תרצו שישולבו. פנו עוד היום אל חברת מזונית, ואנו נסייע לכם להתאים בוצר על בסיס חומרי הגלם האיכותיים והחדישים ביותר שקיימים בתחום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here