טיפול בעת פשיטת רגל על ידי עורך דין מומחה

0
226
עורך דין מומחה לפשיטת רגל
קרדיט: freepik

עורך דין מומחה לפשיטת רגל מייצג לקוחות שנקלעו למקרים כאלו. הם מגיעים למצב כזה בגלל חובות אישיים ונתונים במצב כספי קשה. במקרים רבים, החובות מעיקים עליהם והם מוגבלים בניהול מערכת חיים נורמאלית וסדירה. בשלב זה  של חייהם הם רוצים להגיע להסדר שיחסל את החובות ויוציאם לדרך חדשה. משרד עורכי דין טל פלרמן – פרלמן ושות עוסק בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

 עורך דין מומחה לפשיטת רגל – משימות רבות לפניו

עורך דין מומחה לפשיטת רגל לומד את התיק שמוגש לו על ידי הלקוח ומחפש דרך מוצא לפתרון בעיותיו בצורה הטובה ביותר. הגעה למצב של פשיטת רגל יכולה לנבוע ממצבים שונים שחלקם הינם בגלל התנהלות לא נכונה, עקיצות כלכליות, התחייבויות להלוואות ומשכנתאות לחברים ובני משפחה שהם אינם מסוגלים או רוצים לפרוע, ועוד. צריך לזכור, כי ניתן לסייע במצבים מורכבים כאלו. כדאי לדעת כי חוב קטן יכול לצמוח בקלות לחוב ענק לאורך מספר שנים. התעלמות מהחוב, התנהלות בלתי נכונה מול הגורם אליו חייבים כסף, ולעיתים, גם תקשורת לקויה מול בעל החוב יכולה להוביל להסתבכות נוספת. עורך דין שמתמחה בתחום יכול כבר בראשית התהליך לפקח ולנהל את לקוחותיו בדברים החשובים. במקרים רבים, ההשקעה בשלב זה בשירותיו תחסוך כסף עתידי רב.

כאשר הבעיה מחריפה ומגיעה לפשיטת רגל ניתן לבצע סדרת פעולות שנועדו להגן על החייב.  ניתן להגיש בקשה מטעמו להכרזתו כפושט רגל. המטרה הינה שיוגש נגדו צו כינוס נכסים במהירות המרבית כדי לעכב את הליכי הגבייה וההליכים המשפטיים כנגדו. כך תינתן הגנה על נכסיו מפני הליכים שנערכים נגדו במסגרת ההוצאה לפועל, וכן, תימנע  הברחת נכסים לחו"ל וכדומה.  בהמשך יוחל מו"מ להסדר מחייב.

שירות מקצועי

משרד עורכי דין טל פלרמן – פרלמן ושות עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ניהול משא ומתן, ייצוג וליווי ככל הנדרש. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. היא תשמח להעמיד את התשתית הקיימת במשרדיה לטובת כל לקוח נזקק.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here