מקדמים את העסקים הקטנים

0
1265
מקדמים את העסקים הקטנים
קרדיט FREEPIK

בעולם המודרני שלנו התחרות בין העסקים גדולה. כל עסק מתחרה על נישה ספציפית והוא מוצא את העניין מורכב מאוד. ללא קידום אתרים איכותי וייחודית, לא ניתן לקדם את העסק כראוי. כאן קידום עסקים נכנס לתמונה ומאפשר לעסקים קטנים רבים להחזיק את הראש מעל למים, לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהתקיים. למרבה המזל, יום קיימות כמה שיטות לשיווק עסקים.

לקדם בגוגל באופן טבעי

שיווק עסקים באינטרנט אינו עניין פשוט. בעלי עסקים שמתחילים לקדם את העסק שלהם, מגלים עד כמה זה לא פשוט ועד כמה הם זקוקים לאיש מקצוע איכותי או לחברה לקידום אתרים כדי לבצע שיווק אינטרנט לעסקים קטנים

בעולם האינטרנט קיימים שני סוגי קידום עיקריים. הראשון הוא קידום ממומן. במקרה הזה אתם משלמים לגוגל בתמורה למספר קליקים מסוים ומעלים מודעה לתוצאות הראשונות של גוגל, במימון גוגל כמובן. ברגע שאתם מפסיקים לשלם, המודעה יורדת באופן אוטומטי. אף על פי שמדובר בקידום ממומן, חשוב לבחור מילות מפתח ולעצב את המודעה כראוי, שכן גם בקידום ממומן קיימת. תחרות.

הקידום השני הוא הקידום האורגני, אשר כשמו כן הוא מתמזג עם מנוע החיפוש של גוגל. מדובר בקידום איטי יותר אבל בסופו של דבר הוא משתלם. כי אתם מגיעים לגוגל בזכות עצמכם, והגולשים מבינים זאת ומעריכים אתכם יותר. מכיוון שהאתר הוא כרטיס הביקור של העסק, חשוב להשקיע בו. כאשר מפתחים אתר, ישנם כמה דברים שכדאי להביא בחשבון:

  • תכנים איכותיים – גוגל מתעדפת אתרים שיש בהם תכנים איכותיים, בייחוד אם מדובר בתכנים שיכולים להעניק ערך מוסף לגולש דוגמת מדריכים או טיפים. התוכן האיכותי משמעותו שמירה על שפה תקינה וברורה, חלוקה לפסקאות וכתיבה ללא שגיאות. כמו כן, בתוך הטקסט ניתן לשלב את מילות המפתח, לאחר שבוצע חקר מעמיק.
  • חיבור לרשתות החברתיות – חיבור האתר לרשתות חברתיות הוא אחד החיבורים המשמעותיים יותר שתעשו. לא זו בלבד שגוגל מתעדפת אתרים המחוברים לרשתות החברתיות, אתם גם מגדילים את החשיפה שלכם. לדוגמה, אם בחרתם לשווק דרך הפייסבוק, תוכלו לעשות פילוח קהל יעד ולהתאים את המודעה לגולשים פוטנציאליים שיכולים להפוך ללקוחות. רשת חברתית חשובה נוספת היא היוטיוב. כדאי לחבר ליוטיוב ולפרסם סרטונים שונים על העסק כמו סרטוני תדמית והדרכה. כי בימינו אנשים רבים מתחברים לסרטונים. 
  • רספונסיביות לנייד – תפסידו לקוחות רבים אם תבחרו שלא לחבר את האתר למסמכים הקטנים, שכן אנשים רבים משתמשים רבות הסמארטפון הקטן לצורך גלישה.
  • אפליקציות – עסקים רבים יכולים להרוויח מפיתוח אפליקציות. האפליקציות נגישות יותר ללקוח וניתן לעשות באמצעותן פעולות שונות כמו ביצוע תשלום או הרשמה.
  • מהירות האתר – אם רוצים להשאיר את הגולשים באתר, חשוב שמהירות הטעינה של האתר תהיה כ-2 או 3 שניות בלבד. אם האתר ייטען באופן איטי. הגולש יאבד את סבלנותו וימשיך הלאה, ואתם תמשיכו להפסיד גולשים. 
  • עיצוב וסדר באתר – חשוב לדאוג להיררכיה ברורה באתר, כל שהגולש ידע תמיד היכן הוא נמצא. כמו כן, מומלץ לתכנן את עיצוב האתר ולהתאים אותו לקהל היעד. 

עסק לדוגמה: חנות גיטרות

אחד העסקים הבולטים שכדאי לקדם הוא חנות גיטרות אקוסטיות במרכז. אם אתם מעוניינים לרכוש גיטרה לילדים ולפתח בקרבם את עולם המוזיקה, או אם אתם רוצים להגשים חלום, ללמוד לנגן בגיטרה ולהרשים את כולם, זוהי ההזדמנות שלכם. לגיטרה יש יתרונות רבים על פני כלי נגינה אחרים. הגיטרה נוחה לאחיזה, ניתן להעביר אותה ממקום למקום, וחמישה לנגן בכל מקום שתרצו. כמו כן, הגיטרה היא כלי נגינה פשוט ללמידה יחסית והצליל שלה נעים ומרגיע. אם רוצים לרכוש גיטרה מקצועית, חנות לגיטרות היא המקום הנכון לרכוש בו את הגיטרה הראשונה שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here