פוליש וניקיון

0
745
פוליש וניקיון

חברת פוליש וניקיון מספקת שירותים מגוונים בתחום. לעתים נוצר הצורך לגרום לרצפה להיראות יפה ובוהקת. רצפות מסוג זה נוכל לראות במקומות כמו משרדים ממשלתיים או בתי חולים. במוסדות אלה עוברים אלפי אנשים מדי יום, ולפיכך העיצוב הפנימי שלהם צריך להיראות מרשים ויוקרתי. מבחינת ניקיון, לעתים מצטבר בבתים פרטיים ובמשרדים לכלוך שלא ניתן להסיר בדרך הרגילה, ויש צורך להזמין חברת ניקיון כדי לטפל בבעיה.

ביצוע פוליש

הפוליש הוא בעצם עבודה של הברקה וקרצוף של משטחים שונים המתבצע על ידי חברת פוליש וניקיון. בדרך כלל מבחינים בין 3 סוגי פוליש: וקס, אקרילי וקריסטל. במהלך הניקיון בפוליש וקס, משתמש הצוות של פולישוק במכונת שעווה מיוחדת כדי להניח שכבה של שעווה על הריצוף. חשוב לציין כי פוליש וקס זול יחסית, אך הוא אינו יכול למנוע שריטות שנגרמות על הרצפה כתוצאה מגרירת חפצים.

פוליש אקרילי אינו מתאים לריצוף מפורצלן או קרמיקה, אך יתרונו הוא בכך שהוא מונע החלקה ולא נשארים עליו סימנים של עקבות. בדומה לפוליש וקס, גם פוליש אקרילי עשוי שעווה ומורחים אותו על הרצפה. פוליש קריסטל הוא הפוליש הטוב ביותר מבין השלושה, והוא מבוצע על ידי פולישוק ב-5 שלבים, תוך שהוא מוטמע בתוך כל אריח בנפרד. פוליש קריסטל מעניק לרצפה את המראה המבריק הייחודי שלה, וכן מונע החלקות או סימני לכלוך על הרצפה.

סוגי ניקיון

חברת פוליש וניקיון מסייעת ללקוחות במגוון סוגי ניקיון במידת הצורך, אלה דוגמאות לכמה מהם:

ניקיון לאחר שיפוץ

פעמים רבות נותרים לאחר שיפוץ סימנים של צבע על החלונות וחומרי טיח וחול על הקירות המסרבים להתנקות. עובדי פולישוק מגיעים אליכם עד הבית כדי להילחם בכל הכתמים שעדיין נותרו, תוך שהם משתמשים בחומרים חזקים ובציוד מיוחד כמו שפכטלים או סכינים להסרת כתמי צבע מהחלונות.

ניקיון חדרי מדרגות

חדר המדרגות חשוף לפגעי מזג האוויר ולדליפות ביוב. פגעים אלה יוצרים לעתים כתמים ולכלוך שאינם יורדים בעזרת חומר לניקוי רצפות או אקונומיקה. חברת פוליש וניקיון תוכל לסייע בהורדת הלכלוך העקשן.

שאיבת הצפות

במקרים שבהם יש הצפה בבית, המענה של פולישוק זמין 24 שעות ביממה על מנת להגיע בדחיפות למקום ההתרחשות. בעזרת מכונה מיוחדת שואב הצוות את כל המים והלכלוך ומנקז אותם במערכת הביוב.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here