3 טיפים למציאת משרד לחברה

0
101
3 טיפים למציאת משרד לחברה
קרדיט freepik

איתור של משרד חדש לחברה אינו עניין של מה בכך. לבחירה שתעשו תהיה השפעה גדולה על טיב השירות שניתן ללקוחות, נוחות ההגעה שלהם ושל העובדים, מכלול ההוצאות החד פעמיות והשוטפות, על מיתוג של משרד ועוד. לפניכם שלושה טיפים למציאת משרד עבור חברות.

  1. לעבוד עם גורמים מקצועיים

בחירת משרד לחברה מצריכה בחינה של של פרמטרים רבים. למשל יש לבחון את המיקום המתאים ביותר, צירי תחבורה ואפשרויות הגעה, מאפיינים של קהל היעד של המשרד, היכולת לספק שירות בצורה מיטבית, עלויות השכירות וארנונה, שיקולי קניית משרד מול השכרתו, גודל המשרד מול כמות העובדים ומאפייני העבודה, היכולת לחלק את החללים ועוד.

לכן כדאי להסתייע בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה בחיבור בין בעלי נכסים להשכרה ובין שוכרים, כמו גם בין מוכרים לקונים. חברה שכזו מחזיקה במאגר נכסים גדול באזורים רבים בארץ, למשל משרדים להשכרה בפתח תקווה או בנתניה, ומכירה היטב את הצרכים של שוכרים בתחומי פעילות שונים. בנוסף לכך החברה יכולה לטפל בכל הקשור בחוזה השכירות ובמתן פתרונות לסביבת עבודה, ותאפשר לכם להפיק את המרב מהמשרד החדש שלכם.

  1. לבחור היטב את המיקום

אין ספק כי מיקומו של המשרד הוא גורם קריטי המשפיע על היבטים שונים של הפעילות והמיתוג. מטבע הדברים, ככל שהמיקום יותר מרכזי כך תהיה תרומה לתדמית העסק כרציני ומכובד ויתאפשרו יותר שיתופי פעולה ברמה העסקית. יחד עם זאת, ברור שגם העלויות בהתאם ויכולות להגיע להבדלים של אלפי שקלים בחודש. מעבר לכך כמובן שיש לקחת בחשבון את אזורי הפעילות של המשרד בין אם במרכז ו/או בפריפריה.

בכל מקרה, כאשר מתחילים להתאפס לגבי מיקום כללי יש להתחיל לבחון ספציפית את המשרדים מבחינת סביבתם. למשל יש לבחון את כל הנושא של כבישים מרכזיים, תחבורה ציבורית ודרכי הגעה לעובדים ובעיקר עבור הלקוחות במידה והמשרד משרת אנשים רבים. בנוסף יש לבחון את הסביבה הכללית מבחינת טיב הבניינים, רמת הניקיון, האוכלוסייה המתגוררת במקום, סוגי העסקים באזור, מסעדות והאווירה הכללית.

  1. מה קורה בפנים

עוד יש לבחון את המשרדים מבחינת גודלם ובעיקר מבחינת האפשרות לבצע חלוקות שמתאימות למספר העובדים ולחללי העבודה המתוכננים. בדרך כלל התאמה לצרכי החברה הנכנסת למשרד תחייב שיפוץ ויש לקחת זאת בחשבון לצד עלויות האחזקה השוטפות. כמו כן יש לבחון שהמשרד מסוגל לספק מענה לצרכים השוטפים מבחינת התשתיות הקיימות בו לרבות התקשורת, החשמל, האינסטלציה וכדומה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here