פינוי דירות

0
572
פינוי דירות
קרדיט FREEPIK

שירות פינוי שירות איננו דומה לשירות הובלת דירה. בעוד ששירות הובלת דירות דורש תשלום וכן במהותו הוא שירות הנדרש בכדי להוביל תכולת דירה מיעד אחד ליעד אחר, הרי ששירות פינוי דירות ראשית כל יכול להיות ללא תשלום וכן, שירות פינוי דירות בחינם או שלא בחינם, הוא שירות שבמהותו נדרש עבור פינוי תכולה של דירה שאין לאדם צורך בה. כלומר, החברה שמציעה שירות פינוי דירות למעשה ממיינת את תכולת הדירה ומובילה אותה ליעדים הרלוונטיים. מרבית החברות מציעות גם שירות ניקיון של הדירה לאחר פינוי התכולה שבה. מדובר על שירות יעיל מאוד ורלוונטי במקרים רבים.

מהו שירות פינוי דירות?

שירות פינוי דירות המוצע על ידי מפנה דירות מקצועי הוא שירות שבו כאמור הצוות המקצועי של החברה מפנה את תכולת הדירה שאין צורך בה. כלומר, מדובר על דירה שאדם מעוניין לפנות אותה לחלוטין מתכולתה או מחלק מהתכולה שבה ואין לו יכולת לעשות זאת באופן עצמאי ועל כן הוא זקוק לשירות אנשי מקצוע שעוסקים בתחום פינוי דירות. שירות פינוי דירות מוצע בחלק מהמקרים בחינם וזאת אם מדובר על תכולת דירה שהחברה מעוניינת לקחת איתה תמורת שירותיה. לעיתים השירות יינתן בחינם והחברה אף תשלם על תכולת הדירה וזה במקרה שבו התכולה היא שוות ערך. כך לדוגמא: אם קיבלתם דירה בירושה ואתם מעוניינים לפנות אותה מתכולתה אך אתם יודעים שיש בה תכולה יקרה, עליכם לחפש קונה ירושות אשר מציע גם שירות פינוי הדירה מתכולתה וגם יציע לכם מחיר על תכולת הדירה

למי כדאי לבחור בשירות פינוי דירות?

שירות פינוי דירה וניקיון נדרש במקרים שונים, כך לדוגמא: אם אתם עוברים דירה וחלק ניכר מתכולתה אתם לא מעוניינים לקחת אתכם, תמיד תוכלו לבחור בשירות פינוי דירות במקביל לשירותי ההובלה. שירותי ההובלה יובילו את תכולת הדירה שלכם הרלוונטית ליעדה החדש ואילו שירות פינוי דירות יוביל את תכולת הדירה הלא רלוונטית ליעדה לאחר שהוא יבצע מיון של התכולה. לאחר המיון הצוות המקצועי יחליט לאן להעביר כל סוג של תכולה. פינוי תכולת דירה רלוונטי כאמור גם במקרים שבו אדם קיבל דירה בירושה. במקרים מעין אלה הוא לרוב לא יהיה מעוניין לפנות את תכולת הדירה באופן עצמאי וזאת בשל קושי רגשי ועל כן, שירות פינוי דירות ללא ספק יתאים במקרה הזה. שירות פינוי דירות רלוונטי מאוד גם במקרה שבו אדם לוקה במחלה נפשית בשם: אגרנות כפייתית. מדובר על מצב שבו הוא אוגר לא מעט חפצים שונים ולא מסוגל לזרוק אותם באופן עצמאי ועל כן במקרה שלו, פינוי אגרנות כפייתית יתאים במקרה הזה.

שירות פינוי דירות רלוונטי גם אם אתם עוברים להתגורר בחו"ל ואינכם יכולים לקחת את תכולת הדירה אתכם. במקרה הזה כדאי מאוד שתבחרו מפנה דירות מומלץ אשר גם יציע לכם מחיר כלשהו תמורת תכולת הדירה שלכם. 

כיצד בוחרים שירות פינוי דירות?

כיום ישנן לא מעט חברות המציעות שירות פינוי דירות ועל כן, חשוב מאוד לבחון איזו חברה מציעה את השירות המקצועי והטוב ביותר וכן, חשוב מאוד לבדוק האם החברה מציעה גם שירותי ניקיון לדירה לאחר מכן. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק האם החברה מציעה את שירותיה בחינם תמורת התכולה, האם היא מציעה מחיר כלשהו עבור התכולה וזאת במידה ומדובר על תכולה שוות ערך ועוד. בנוסף לכך, אם החברה דורשת תשלום תמורת שירותיה כדאי לבדוק מהו המחיר אותו היא דורשת והאם הוא הוגן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here